Word zendeling

Geven

6 nieuwe zendelingen sinds coronacrisis

12 jan 2021

Marcel Oosterkamp in park Rotterdam

6 nieuwe zendelingen sinds coronacrisis

12 jan 2021

Goed nieuws! We mogen jullie namelijk mededelen dat we sinds de coronacrisis 6 nieuwe zendelingen hebben aangenomen. Momenteel zijn deze nieuwe zendelingen nog kandidaat (samen met 5 andere zendelingen) en hopen we dat ze snel uitgezonden worden. 

Zendeling worden = bidden

‘Inclusief de 6 nieuwe zendelingen staan 11 (met name jonge) mensen in de startblokken om het zendingsveld te betreden. En dat is best spannend.’, vertelt Marcel Oosterkamp. ‘Het zendingsverlangen is duidelijk. God heeft ze geroepen om te gaan naar de minst bereikte volken. Maar naar welke plek mogen ze precies gaan? Waar kunnen ze het meest tot zegen zijn? Welke volken en gebieden legt God op hun hart? Is het wel Gods timing om een gevaarlijk gebied te betreden? En zo ja, wat is de beste manier om dit te doen?’

11 zendelingen: bid jij mee?

Het zijn stuk voor stuk belangrijke vragen. Vandaar dat een aantal van deze zendelingen een periode van gebed hebben ingelast. Ze willen dichter bij God komen en Zijn stem verstaan.  Marcel roept op om mee te bidden. ‘Bid jij met ze mee dat God duidelijk zal spreken? Misschien kun je bidden als je dit berichtje leest. Vraag om wijsheid en Gods leiding. En, natuurlijk mag je danken dat God deze mensen geroepen heeft om zendeling te worden. Halleluja!’

Wil jij ook zendeling worden? We komen graag met je in contact! Wil je structureel bidden voor zendelingen en zendingswerkers? Schrijf je dan in op onze gebeds- en nieuwsbrieven.

Nieuwste berichten

Advance trainingsdag voor leiders op 31 januari 2026

Advance trainingsdag voor leiders op 31 januari 2026

Het Advance-programma: een praktisch traject dat leiders helpt om een cultuur van discipelschap en missionair leven in de gemeente te bouwen. Dit programma willen we gratis aanbieden aan Nederlandse kerken.
Breng vrede deze kerst!

Breng vrede deze kerst!

Vrede is zeldzaam in onze wereld. Veel mensen ervaren chaos, pijn en angst. De wereld heeft Jezus nodig en de vrede die alleen in Hem te vinden is.Jezus is de Vredevorst: Raadsman in angst, Eeuwige in chaos, Machtige over onderdrukking.
Kerkgroei in gevaarlijk gebied

Kerkgroei in gevaarlijk gebied

"Wat zijn we dankbaar dat God ons naar deze regio heeft geleid! Vandaag bruist de kerk van leven!" Dalal* woont met haar gezin in een onrustige regio in Syrië. Temidden van angst en onzekerheid is ze dankbaar en ervaart ze juist nu een roeping om er te zijn.
CAMA Zending zendt zes nieuwe zendelingen uit, nog eens elf in voorbereiding

CAMA Zending zendt zes nieuwe zendelingen uit, nog eens elf in voorbereiding

Steeds meer mensen zetten hun leven in om Jezus bekend te maken onder de minst bereikte volken.
No results found.