Word zendeling

Geven

Animist komt tot geloof

13 jun 2018

Animist komt tot geloof

13 jun 2018

Op dit moment zijn Gijs en Truus Lam in de opstartfase met hun werk in een gesloten land in Azië. Zo is Gijs weer begonnen bij een taalcentrum. Afgelopen week had hij daar een gesprek met een student die in meerdere goden gelooft en met name in natuurgoden. Hij is een animist. Tijdens het gesprek over geloven en wat het betekent om christen te zijn besloot hij dat hij Jezus wil volgen. Willen jullie bidden dat hij zijn ogen gericht houdt op Jezus en deze keuze zal vasthouden?

Nieuwste berichten

Advance trainingsdag voor leiders op 31 januari 2026

Advance trainingsdag voor leiders op 31 januari 2026

Het Advance-programma: een praktisch traject dat leiders helpt om een cultuur van discipelschap en missionair leven in de gemeente te bouwen. Dit programma willen we gratis aanbieden aan Nederlandse kerken.
Breng vrede deze kerst!

Breng vrede deze kerst!

Vrede is zeldzaam in onze wereld. Veel mensen ervaren chaos, pijn en angst. De wereld heeft Jezus nodig en de vrede die alleen in Hem te vinden is.Jezus is de Vredevorst: Raadsman in angst, Eeuwige in chaos, Machtige over onderdrukking.
Kerkgroei in gevaarlijk gebied

Kerkgroei in gevaarlijk gebied

"Wat zijn we dankbaar dat God ons naar deze regio heeft geleid! Vandaag bruist de kerk van leven!" Dalal* woont met haar gezin in een onrustige regio in Syrië. Temidden van angst en onzekerheid is ze dankbaar en ervaart ze juist nu een roeping om er te zijn.
CAMA Zending zendt zes nieuwe zendelingen uit, nog eens elf in voorbereiding

CAMA Zending zendt zes nieuwe zendelingen uit, nog eens elf in voorbereiding

Steeds meer mensen zetten hun leven in om Jezus bekend te maken onder de minst bereikte volken.
No results found.