fbpx

Word zendeling

Geven

Dit is waarom Robbert en Rianne in Tsjechië zendeling worden

16 feb 2021

Zendelingen Robbert en Rianne Sinon

Dit is waarom Robbert en Rianne in Tsjechië zendeling worden

16 feb 2021

Of het nog erger kan dan in Nederland? ‘Ja!’, zegt Robbert Sinon steevast. Als het gaat om secularisatie, kerkverlating en geestelijke nood, dan is het in Tsjechië veel erger dan in Nederland. Vandaar dat Robbert en Rianne komende maand ook vertrekken naar Tsjechië: het meest atheïstische land van Europa en nummer drie van de wereld! 

Tijdens Opwekking tot geloof gekomen

Rianne kwam tijdens pinksterconferentie Opwekking tot geloof en ontving al snel een roeping om zendeling te worden. Toen ze Robbert leerde kennen vertelde ze ook meteen over haar zendingsverlangen. Samen gingen ze aan de slag en op zoek. God riep ze naar Tsjechië, in onderstaande video vertellen ze hoe een droom van God ontvingen. Maar ook waarom ze fulltime zendingswerk doen. Best spannend!

0.7 % christenen in Tsjechië

Waarom Robbert en Rianne naar Tsjechië gaan is duidelijk. Ze willen er de lokale kerk bouwen, gelovigen discipelen en getuigen van Jezus. In het meest atheïstische land van Europa willen ze tot zegen zijn. Of ze al de lokale taal spreken… Dat zie je in deel 2 van de videoserie (zie hieronder).

Wil jij ook het werk van Robbert en Rianne ondersteunen? Ze zoeken partners die samen met hen betrokken willen zijn bij het zendingswerk in Tsjechië. Dat kan door maandelijks te steunen of een eenmalige gift over te maken via hun persoonlijke pagina. Klik hieronder voor meer informatie. Doe jij ook mee?

Meer informatie

Nieuwste berichten

Word jij onze Financieel Administratief Medewerker?

Word jij onze Financieel Administratief Medewerker?

Nog steeds hebben 3 miljard mensen geen toegang tot het evangelie en dat raakt ons. ...
Beschikbaar zijn. En jij?

Beschikbaar zijn. En jij?

Onlangs is onze zendeling Elmer Verweij door Stichting Emmy uitgenodigd voor een ...
Je netwerk is groter dan je denkt!

Je netwerk is groter dan je denkt!

Waarschijnlijk voel jij je ook machteloos bij berichten over verre rampen. Als ...
Gaspar & Dorien: Partners in Mission

Gaspar & Dorien: Partners in Mission

Dorien is Nederlandse en is sinds 2017 getrouwd met Gaspar uit Ghana. Na een periode ...