Word zendeling

Geven

Zendeling zijn in het Midden-Oosten

27 jul 2021

Rebecca met wit t-shirt en hoofddoek voor muur

Zendeling zijn in het Midden-Oosten

27 jul 2021

Hoe is het eigenlijk om zendeling te zijn in het Midden-Oosten? Waarom kun je dan bijvoorbeeld je achternaam niet zomaar op internet zetten? En wat gebeurt er als de overheid doorkrijgt dat je het Goede Nieuws van Jezus brengt? Ontdekt het in het interview wat Rebecca had met Groot Nieuws Radio!

Interview Rebecca bij Groot Nieuws Radio (short)

Interview Rebecca bij Groot Nieuws Radio (full)

Bron: Groot Nieuws Radio

Nieuwste berichten

Bethesda deelt de liefde van God

Bethesda deelt de liefde van God

Bethesda, huis van barmhartigheid, is een vrouwenkliniek voor kansarme vrouwen in de hoofdstad van Mali. In dit huis wordt de liefde van God gedeeld met honderden vrouwen die zonder ‘dit huis’ verstoken zouden zijn van medische hulp. Naast de liefdevolle medische zorg worden de vrouwen ook pastoraal begeleid in hun geestelijke nood.
ENVISION Kick-off op 11 april a.s.!

ENVISION Kick-off op 11 april a.s.!

Vrijdagavond 11 april a.s. wordt vanaf 17.00 uur in Rotterdam de ENVISION Kick-off 2025 georganiseerd, voor deelnemers aan ENVISION-reizen en voor iedereen die interesse heeft in missie. Deze avond is bedoeld voor jongeren die dit jaar via ons op Missiereis of een Short-term uitzending gaan. De Kick-off staat in het teken van thema’s als Gods missie en persoonlijke missie, het goede nieuws van Jezus delen, impact van je doen en laten op de plekken waar je komt en het omgaan met cultuurverschillen. Verder is er muziek en er is tijd voor uitwisseling en ontmoeting. Er wordt gezorgd voor iets te eten en drinken. Zie www.camazending.nl/envision-kick-off voor alle info!
Zet de kerk in Europa ook uitdagingen om in kansen?

Zet de kerk in Europa ook uitdagingen om in kansen?

Zet de kerk in Europa ook uitdagingen om in kansen? Op vrijdagavond 21 februari ...
Uitdagingen van een twintiger die Jezus volgt

Uitdagingen van een twintiger die Jezus volgt

Lianne is voor een jaar uitgezonden naar Barcelona. Ze ziet het als een uitdaging om...