fbpx

Word zendeling

Geven

Zendelingenechtpaar Koene maken het goed!

12 sep 2018

Selfie zendeling Koene en Boudewijn

Zendelingenechtpaar Koene maken het goed!

12 sep 2018

Vandaag is onze directeur Boudewijn van Schoonhoven op bezoek bij zendelingen Arthur en Monique Koene in Zuid-Duitsland. Zendelingen worden namelijk elke drie jaar bezocht door iemand van CAMA Zending. Bijpraten, het werk zien, voor elkaar bidden en plannen maken zijn vaak de kern van zo’n bezoek.

Meestal zijn de zendingsbezoeken ver weg, maar dit keer was het wat gemakkelijker om de zendelingen te bezoeken. Arthur en Moniek doen namelijk zendingswerk op de Black Forest Acadamy in Duitsland, een speciale school voor kinderen van zendelingen. De school maakt het mogelijk dat zendelingen met kinderen door kunnen gaan met hun bediening.

Monique en Arthur gaven aan dat afgelopen jaar een intens jaar was, maar dat ze het goed maken. Arthur moest namelijk een betaalde baan vinden net over de grens in Duitsland. Ook een huis vinden viel niet mee. Door Gods voorziening vielen alle puzzelstukjes op het juiste moment op de juiste plaats. Een bewijs dat gebed onwijs belangrijk is!

Nieuwste berichten

CAMA Zending zoekt communicatie-medewerker

CAMA Zending zoekt communicatie-medewerker

Samen Jezus zichtbaar maken waar Hij niet of nauwelijks gezien wordt. Het raakt ons ...
Jezus zichtbaar in de gezondheidszorg

Jezus zichtbaar in de gezondheidszorg

“Er zijn meer mensen die in ziekenhuizen komen dan naar de kerk gaan.” Dokter ...
Kom eens kijken in mijn tuin

Kom eens kijken in mijn tuin

‘Kom eens kijken in mijn tuin’, zei God een aantal jaar geleden tegen een voormalig ...
Dit leuke gezin zoekt woning in Ede

Dit leuke gezin zoekt woning in Ede

Na twaalf jaar zendingsdienst in Portugal zijn Peter en Annie Verhoef met hun vier ...